SON DAKİKA

Bjk Tv – Beşiktaş Tv – Bjktv izle
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, saat 06:49 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, paranıza sahip çıkınız ve ne olursa olsun riskli harcamalardan uzak durmamız iyi olacaktır. Hesabınızı iyi bilmekte yarar var. Bütçemiz çerçevesinde hareket edelim.

Saat 15:27-16:58 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İlişkide bulunduğunuz kişi veya kişilerle alakalı her türlü meselenin dikkatle gözden geçirilmesi şarttır. Maddi konular yine gündem maddenizin ilk sıralarında yer alabilir. Boşluk süresince, tüm ilişkilerinizde dengeyi muhafaza ediniz. Hatta gerektiğinde politik tarzda hareket etmenin yararı büyüktür. Ay-Terazi boşluk günlerinde, uyumlu davranmaya belli bir mesafeyi korumaya çalışan kişiler pek sorun yaşamazlar.

Saat 16:58 Ay-Akrep burcu geçişinde, dünyaya şöyle bir baktığınızda, hırslı olanların, kendi isteklerini elde etmek için her türlü mücadeleden kaçınmayanların haksız yere yükseldiklerini düşünürsünüz. Size göre böyle bir yükseliş pek hoş olmasa da, geldikleri noktaya baktığınızda şaşırırsınız. Bu saatlerde gayet tutkulu davranır ve sevdiğiniz her şeye sahip çıkarsınız. Akrep burcunda ilerleyen Ay, egonuzu güçlendiricidir. Dağılmadan ilerlemenizi sağlar.

Saat 22:23 Ay-Mars kavuşumu, tam olarak gücümüzün yükselmesi halidir. Ne istediğimizi biliriz ve ona göre hareket ederiz. Kontrolümüzü kaybetmeyiz ve inandıklarımızdan da vazgeçmeyiz.

Huzurlu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ